tr

İş Sağlığı Hizmeti

İş Sağlığı Hizmeti

İşyerlerinin çalışanlarına belirli periyotlar da yaptırmaları gereken tıbbi tahlil ve tetkikleri kendi çalıştıkları yerde yapmalarına olanak sağlayan mobilize edilmiş olan sistem mobil sağlık (gezici sağlık) sistemi olarak adlandırılır.

Bu sistem meslek hastalığı ile ilgili iş yerlerinde belirli periyotlarla yapılan tetkiklerle sağlanır. 6331 sayılı kanun gereği bir işe başlamadan önce çalışanların iş için sağlık raporularını tamamlamaları zorunludur. Alınan sağlık raporu ile çalışanlar için o işle ilgili oluşabilecek meslek hastalıkları daha önceden fark edilerek, çalışacağı işe uygun olup olmadığı tespit edilir.

Bu işyerlerinde oluşacak kaza durumlarını önlemek, çalışan kişileri korumak, iş sebebiyle oluşabilecek meslek hastalıklarını teşhis edebilmek ve işyerini korumak gibi avantajlar sağlar.

 

Kastamonu, Karabük, Sinop, Çankırı osgb firmalarından iş güvenliği, iş sağlığı, mobil sağlık ve iş yeri hekimliği hizmeti almak isteyen işletmelere Kişisel koruyucu donanımlar, iş güvenliği, iş sağlığı, mobil sağlık hizmetini profesyonel İş Güvenliği Uzmanı ve İş yeri Hekimleri ile veren Ilgaz Osgb (Ilgaz İş Sağlığı ve Güvenliği) profesyonellerinden yardım alabilir, işletmeniz ve çalışanlarınızı kaza ve risklere karşı koruyabilirsiniz.

Ilgaz İş Sağlığı

Ilgaz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi – İş Sağlığı ve Güvenliği
Whatsapp
Ilgaz Osgb
Ilgaz Osgb
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?