tr

Mobil İsg Aracı ile Göz Kırılma Testi

Mobil İsg Aracı ile Göz Kırılma Testi

Mobil İsg Gezici Aracı İle Göz Testi;

Göz Testi Hipermetrop, miyop ve astigmat gibi kırma kusurlarının tespiti için Ilgaz Osgb’nin iş yerlerine verdiği bir hizmettir. Göz testi uygulamaları sayesinde birçok göz hastalığı ortaya çıkarılabilmekte ve çalışanlarınızın yaptıkları işe uygunluğu tespit edilebilmektedir.

Ilgaz Osgb Mobil Araç Göz Testi

Göz testi, bir iş yerinde çalışanın genel göz sağlığını değerlendirmek ve çalışanda göz hastalıklarından herhangi birinin mevcudiyetini kontrol etmek amacıyla yapılan çeşitli ölçümleri ifade etmektedir. Gözlerin belirli yön ve mesafelerdeki ışığa, harflere ve şekillere duyarlılığını tespit etmektedir. 

Kastamonu Ilgaz Osgb Mobil Gezici İsg Aracı ile yapmış olduğu Göz testi uygulamaları sayesinde birçok göz hastalığı ortaya çıkarılabilmektedir. Bu sayede çalışan kişinin yaptığı işe uygunluğu İş yeri hekimi tarafından değerlendirilerek hem çalışanın, hem de iş verenin oluşabilecek iş kazaları ve risklerini minimize etmesine ve iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin yerine getirilmesine yardımcı olacaktır.

Kastamonu, Karabük, Sinop, Çankırı illerinde faaliyet gösteren işletmelere, Kişisel koruyucu donanımlar, iş güvenliği, iş sağlığı, mobil sağlık hizmetlerini profesyonel İş Güvenliği Uzmanı ve İş yeri Hekimleri ile veren, Ilgaz Osgb (Ilgaz İş Sağlığı ve Güvenliği) profesyonellerinden yardım alarak, işletmeniz ve çalışanlarınızı kaza ve risklere karşı koruyabilirsiniz.

Whatsapp
Ilgaz Osgb
Ilgaz Osgb
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?